Support techniczny

YOU KNOW WHAT, WE KNOW HOW

eventX.pl – Twój niezawodny partner eventowy

OFERTA

Dynamika, polot, profesjonalizm i punktualność - w eventX tworzymy wydarzenia, o których marzą Twoi goście! Grupa eventX to zespół zbudowany ze sztabu profesjonalistów, którzy od 2014 roku specjalizują się w organizacji i dostarczaniu sprzętu oraz rozwiązań technicznych dla eventów w kraju i zagranicą. Tworzymy oferty szyte na miarę i dostosowane do budżetu naszych klientów. Słuchamy i doradzamy, by zawsze dostarczać obsługę eventową na najwyższym poziomie.

Specjalizujemy się w organizacji wydarzeń różnego formatu od wewnętrznych konferencji korporacyjnych, przez państwowe egzaminy, bankiety, po duże targi i imprezy kulturalne. Pracujemy z zaangażowaniem i pasją. Indywidualnie i dokładnie analizujemy, każde zlecenie i dbamy o to by nasz sukces, stał się Twoim sukcesem.

W eventX

wiemy jak radzić sobie z niemożliwym, działać pod presją czasu i zaspokajać potrzeby, nawet tych najbardziej wymagających klientów. Nie boimy się wyzwań i wierzymy, że kreatywne myślenie i zaangażowanie stanowią środek do celu. Jako lider na rynku małopolskim wypożyczalnia sprzętu i agencja eventowa eventX miała okazję współpracować z m.in. EXPO Kraków, Krakowskim Biurem Festiwalowym Uniwersytetem Jagielloński, Akademią Górniczo Hutniczaą, Comarch SA, Vossloh Schwabe GmbH czy Stowarzyszeniem Wiosna. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów już dziś!

Postaw na wieloletnie doświadczenie, najwyższej jakości sprzęt i kompleksową obsługę Twojego eventu!

124 Zorganizowanych
imprez
748 Zorganizowanych
eventów
1000 Produktów
w ofercie

Kontakt
Filip

TV, Plazmy, LCD, konstrukcje, meble eventowe, wynajem sali konferencyjnej, kratownice, podesty sceniczne

GSM

+48 884-888-938

E-MAIL

Artur

Nagłośnienie, megafony, laptopy, balony z helem, maszyny do baniek, maszyny do dymu cieżkiego

GSM

+48 535-00-88-40

E-MAIL