PROMINENT

The Original Lounge Bar - Twoje miejsce na mapie Krakowa.

Oferujemy

Odkryj Prominent The Original Lounge Bar.

Prominent The Original Lounge Bar to miejsce z nietuzinkowym klimatem ulokowane w centrum Krakowa przy ul. Kamiennej 17 w piwnicach Hali Sportowej Politechniki Krakowskiej. Odwiedź nas i wejdź na kolejny level klubowych doznań. Poza klasycznymi imprezami muzycznymi, prowadzimy regularne zajęcia salsy i bachaty oraz wieczorki karaoke. Organizujemy koncerty, transmisje meczowe, a także niezapomniane imprezy zamknięte!

W naszym klubie znajdziesz, też strefę chilloutu oraz dostęp do aktywności takich jak bilard, kręgle, piłkarzyki czy darts. To nadal za mało? Co powiesz na idealnie zaopatrzony bar oraz możliwość zamówienia cateringu na Twoją imprezę? Nie zwlekaj, zarezerwuj stolik lub całą salę wysyłając zapytanie na rezerwacje@prominentclub.com

więcej na fb/ProminentClub

Sekcja statystyk

Oferujemy wypożyczenie niezawodnych komputerów, projektorów, laptopów, telewizorów, plazm, konsoli, nagłośnienia i oświetlenia. Wypożyczalnia sprzętu grupy eventX zawsze zapewnia niezbędne okablowanie. Gwarantujemy powodzenie usługi w najdrobniejszych szczegółach. Pozycję na rynku budujemy we współpracy z wiodącymi producentami Shure, Mackie, Panasonic, Sharp. Wypożyczalnia audio i wideo oferuje zarówno wypożyczenie konkretnego sprzętu, jak i kompleksowe oferty dostosowane do obsługi danego wydarzenia. Decydując się na wynajem sprzętu audio i wideo od nas, unikniesz wpadek i problemów technicznych związanych z jego niekompatybilnością lub złym wyborem. Asortyment dobieramy, wynajmujemy i montujemy od wielu lat.

124 Zorganizowanych
imprez
748 Zorganizowanych
eventów
1000 Produktów
w ofercie

Kontakt
Filip

TV, Plazmy, LCD, konstrukcje, meble eventowe, wynajem sali konferencyjnej, kratownice, podesty sceniczne

GSM

+48 884-888-938

E-MAIL

Artur

Nagłośnienie, megafony, laptopy, balony z helem, maszyny do baniek, maszyny do dymu cieżkiego

GSM

+48 535-00-88-40

E-MAIL